تبلیغات
لالیگا LFP - شکایت اوزیل از توهین به مذهبش ، اسلام در صفحه توئیترش


امروز :
لالیگا LFP
original love

مسعود اوزیل ، بازیکن رئال مادرید و تیم ملی آلمان ، علیه توهین های نژادپرستانه به خودش در مورد ملیتش در صفحه توئیترش شکایت کرد .

http://thefootballproject.net/wp-content/uploads/2012/03/Germany-Real-Madrid-attacking-midfielder-winger-Mesut-Ozil.jpg

به گزارش روزنامه بیلد ، ساشا بومر ، وکیل این بازیکن ، تصمیم گرفت که اقدام قانونی را علیه یک غریبه که با نام کاربری " پیراتن آنلاین " ، در طول بازی آلمان و دانمارک ، به این بازیکن حمله لفظی کرده ، او را آلمانی ندانسته و به مذهبش ، اسلام توهین کرده بود ، صورت دهد .

یک غریبه در اولین پیغامش در صفحه توئیتر نوشته است :" مطمئنا اوزیل یک آلمانی نیست . یک برگه نمی تواند مذهب را عوض کند !" وی افزوده که کسی که نامش آلمانی " به نظر نمی رسد " نباید در تیم ملی این کشور بازی کند .
پس از واکنش هایی که از داخل و خارج اینترنت صورت گرفت ، توئیتر تصمیم گرفت که این حساب کاربری را پس از توهین های نژادپرستانه ، بلاک کند .
مصطفی اوزیل ، پدر و وکیل این بازیکن در مصاحبه با روزنامه بیلد گفت که آنها به این علت شکایت کرده اند که " نباید دیگر چنین اقداماتی تکرار شود . او از حد و مرزش تجاوز کرده بود . "
اوزیل که در سه بازی آلمان در یورو تا کنون حضور داشته ، در شهر گلزن کرشن متولد شده هر چند که والدینش ترکیه ای هستند . او همیشه خود را یک آلمانی دانسته و مشکلاتی هم با دیگر بازیکنان ترکیه ای - آلمانی داشته است .
طبقه بندی: اخبار جام ملت های اروپا،  بازیکنان،  دیگر تیم ها، 
ارسال توسط مهدی ایمانی
Archives
Poll
شما طرفدار کدام یک از تیم های زیر میباشید ؟Daily links