تبلیغات
لالیگا LFP - رئال در انتظار قیمت گذاشتن سیتی روی سیلوا


امروز :
لالیگا LFP
original love

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 30 خرداد 1391
داوید سیلوا ، اصلی ترین گزینه رئال مادرید برای خط هافبک است و فعلا باشگاه منتظر است که سیتی روی این بازیکن ، قیمت بگذارد . بازیکن اهل قناری ، گزینه محبوب فلورنتینو ، مورینیو و هواداران است . هر سه طرف ، اعتقاد دارند که خرید وی می تواند تیم فعلی را کامل تر از همیشه کند .

http://www.sgbet7.com/wp-content/uploads/2011/03/David-silva-Generic-Shot2.ashx_.jpg

تنها مشکل اصلی این است که سیتی حاضر نیست که یکی از کلیدی ترین ستارگانش را بفروشد . اما فلورنتینو ، سابقه انجام چنین خریدهایی را دارد . او با خرید فیگو ، زیدان و رونالدو نازاریو ، پیش از این هم نشان داده بود که هیچ چیز برایش غیرممکن نیست . رئال مادرید حاضر است که برای این بازیکن ، بین 35 تا 40 میلیون یورو بپردازد . سیتی در ژولای 2010 ، این بازیکن را با 33 میلیون خریده بود .

اما نظر خود بازیکن چیست ؟ باشگاه فعلا منتظر است که خود سیلوا ، یک قدم جلو بگذارد و اعلام کند که دوست دارد که منچستر را به مقصد مادرید ترک کند . در حقیقت ، انتظار می رود که همان راهی طی شود که ژابی در سال 2009 برای ترک لیورپول ، انجام داد و خودش خواستار رفتن شد . این یک مسیر دیپلماتیک و صحیح است چرا که خود بازیکن ، در ابتدا باید از باشگاهش بخواهد که جدا شود .
سیلوا ، بهترین سال دوران فوتبالش را داشته است . هم تیمی هایش در سیتی ، او را به عنوان " بهترین بازیکن فصل " انتخاب کرده اند . او این عنوان را بالاتر از آگرویی بدست آورد که گل قهرمانی لیگ را زد . اما پیش از این خرید ، رئال مادرید باید کاکا را بفروشد. باشگاه می خواهد که از شر دستمزد 30 میلیون یورویی باقیمانده کاکا رهایی یابد . بدون بازیکن برزیلی ، سیلوا نزدیک تر می شود ...
طبقه بندی: رئال مادرید،  اخبار جام ملت های اروپا،  دیگر تیم ها،  بازیکنان، 
ارسال توسط مهدی ایمانی
Archives
Poll
شما طرفدار کدام یک از تیم های زیر میباشید ؟Daily links