تبلیغات
لالیگا LFP - پیرس :" پتانسیل رونالدو بیشتر از مسی است "


امروز :
لالیگا LFP
original love

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 29 خرداد 1391
رابرت پیرس ، کاستیایی بلد است اما با لهجه فرانسوی . او می گوید :" پدرم پرتغالی است و مادرم اسپانیایی . من این شانس را داشتم تا نماینده سه کشور در یورو باشم ، اسپانیا ، فرانسه و پرتغال . "


http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/01/45/28/35/1452835_w21.jpg

وی در مورد شرایط فرانسه در یورو گفت :" پیروزی مقابل اوکراین ، خبر خیلی خوبی بود . چرا که آنها میزبان بودند . تقریبا به یک چهارم رسیدیم و خیلی خوشحالم چرا که بلان شایستگیش را داشت . "

پیرس در مورد تیم ملی اسپانیا گفت :" از نظر من اسپانیا و آلمان مدعیان اصلی هستند . در فوتبال هر چیزی می تواند عوض شود . سورپرایز مطمئنا وجود دارد اما این دو تیم بالاتر از بقیه هستند . "
در مورد انتقاداتی که از دل بوسکه در مورد عدم استفاده از مهاجم تخصصی مقابل ایتالیا می شد هم این پیشکسوت فرانسوی گفت :" من بارها سابقه چنین سبک از بازی را دارم . می توان بدون یک مهاجم ذاتی بازی کرد چرا که آنها بازیکنان خیلی خوبی دارند . اگر تورس آماده نباشد ،سسک هم هست . "
وی در مورد شایستگی های پرتغال  هم گفت :" از نظر من ، مسی و رونالدو بهترین هستند . اما من رونالدو را دوست دارم و به نظرم پتانسیل بیشتری از بازیکن آرژانتینی دارد . مردم باید اجازه دهند که آرام کار خودش را انجام دهم . همیشه بار بازی روی دوشش است که آسان نیست . او ربات نیست ، فقط یک بازیکن است . "

طبقه بندی: اخبار جام ملت های اروپا،  بازیکنان، 
ارسال توسط مهدی ایمانی
Archives
Poll
شما طرفدار کدام یک از تیم های زیر میباشید ؟Daily links