تبلیغات
لالیگا LFP - شب مهم رونالدو مقابل دانمارک


امروز :
لالیگا LFP
original love

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 24 خرداد 1391
در سطح قاره اروپا ، بازیکنی بهتر از رونالدو وجود ندارد . بازیکنی است که بی تردید یک ستاره بزرگ است و تا کنون عناوین مختلف فردی و تیمی نظیر چمپیونزلیگ و توپ طلا را نصیب خود کرده است .

http://www.9footballshirt.com/product_images/uploaded_images/portugalhomeeuro2012socerjersey-1.jpg

رونالدو در رئال مادرید ، آمار گلزنی فوق العاده ای داشته و حالا مدعی اصلی توپ طلای 2015 ااست . رونالدو در فصل اخیر در رئال مادرید 60 گل زده و به لالیگا که یک جام بزرگ است ، دست پیدا کرده است .

اما رونالدو باید کمی بیشتر تلاش کند چرا که می داند که مسی 18 تا گل بیشتر برای باشگاه و کشورش زده و آمار پاس گلش هم بهتر است . رونالدو باید دست به کار ویژه ای بزند و از فرصتی استفاده کند که مسی در اختیار ندارد : یورو 2012 .
او این فرصت را دارد که خودش را در نبود مسی ، اثبات کند . پس از شکست به آلمان ، رونالدو باز هم این فرصت را دارد تا خود را اثبات کند . طبیعتا بازیهای مشکلی در پیش هستند اما باز هم این فرصت مناسبی است . او باید پیش برود و خودش هم این را می داند . او نیاز دارد که مثل اوزه بیو و فیگو ، ستاره پرتغال باشد و محبوب همه مردم کشورش شود .
بی تردید یورو 2012 می تواند رژه ای در مقابل چشمان منتقدان باشد تا مشخص شود که او یک سر و گردن بالاتر از مسی است . معمولا تورنمنت های ملی خیلی در یادها می مانند . مثلا فابیو کاناوارو در نوامبر 2006 ، بهترین بازیکن سال جهان شد . زیدان هم یکی از بهترین های تاریخ است ، تنها توپ طلایش را پس از قهرمانی جام جهانی با فرانسه برد .
فشارها همچنان روی رونالدو زیاد است . او در کشورش زیر تیغ انتقادات است چرا که در چهار تورنمنت بین المللی بزرگ پس از یورو 2004 فق پنج گل زده است . حالا او به عنوان لیدر اصلی پرتغال باید دست به کار مهمی بزند .  رونالدو درست است که در تیم ملی پرتغال دچار محدودیت هایی است اما باز هم همه از او توقعات زیادی دارند . امشب مقابل دانمارک ، بازی مرگ و زندگی را پشت سر خواهد گذاشت .
طبقه بندی: اخبار جام ملت های اروپا، 
ارسال توسط مهدی ایمانی
Archives
Poll
شما طرفدار کدام یک از تیم های زیر میباشید ؟Daily links