تبلیغات
لالیگا LFP - حمله روزنامه کاتالانی Gol به کریستیانو و مورینیو


امروز :
لالیگا LFP
original love

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 24 خرداد 1391
مطبوعات کاتالونیا نمی توانند بزرگ رونالدو و مورینیو را درک کنند و به مرحله ای رسیده اند که دست از توهین به این دو ستاره رئال مادرید بر نمی دارند . حالا روزنامه Gol  ، چاپ کاتالالونیا به این دو ستاره پرتغالی توهین کرده و آنها را به دلایلی عجیب ، " احمق " خوانده است .
 

http://img.kiosko.net/2011/04/11/es/diari_gol.300.jpg
در این مقاله به امضای ویکتور لوزانو ، کریستیانو و مورینیو ، دو شخصیت " بی نظیر " معرفی شده اند که می توانند " ستاره قسمت بعدی فیلم " احمق و احمق تر " باشند که از سپتامبر پخش می شود ! این روزنامه علت این اتفاق را " حرفهای بی ربط این دو خوانده است"
ویکتور لوزانو مدعی است که کریستیانو " خوشحالی های بعد از گلش با رقص احمقانه " است . هر چند که شاید یادشان رفته که تیاگو ، آلوس ، آبیدال و پویول ، چقدر احمقانه تر می رقصند ! وی یکی از خوشحالی بعد از گل کریستیانو را " مضحک " خوانده و مدعی شده است :" انگار دست به نامزدش می زند !"
او اشاره به حرکت بازیکن پرتغالی دارد که دو دستش را به تقلید از حرکت نوزاد ها ، جمع می کند و انگار ذهن منحرف نویسنده مقاله ، ابراز علاقه به یک کودک را با حرکات سکشوال ، هم ارز می داند .
اما این پایان حملات این روزنامه نبود . آنها به شرایط بدنی بازیکن پرتغالی هم توهین کرده اند . نویسنده مقاله نوشته است :" قیافه او مثل دلال های ماشین دسته دوم می ماند !" طبیعتا قیافه هر کس دست خداست و کسی که چنین چرندیاتی را در مورد قیافه بقیه می گوید ، مسلما دچار مشکلات روانی است .
حملات به خوزه مورینیو هم ادامه دارد . نویسنده مقاله ، شعار " کارانکای پرتغالی " را احمقانه خوانده است ، آن هم در حالی که این حرکتی جالب بود که برای تهییج مربی باسکی انجام شده بود .
طبقه بندی: بارسلونا،  رئال مادرید،  روزنامه های دیگر، 
ارسال توسط مهدی ایمانی
Archives
Poll
شما طرفدار کدام یک از تیم های زیر میباشید ؟Daily links