تبلیغات
لالیگا LFP - دی ماریا ، صاحب طولانی ترین قرارداد در میان بازیکنان فعلی رئال


امروز :
لالیگا LFP
original love

آنخل دی ماریا ، چند هفته ایست که قراردادش را با رئال مادرید تمدید کرده است . پس از جنجال هایی که سال گذشته بازیکن آرژانتینی به راه انداخت ، قراردادش با رئال مادرید تا 2018 تمدید شد ، دو سال بیش از قرارداد قبلیش .

http://english.ahram.org.eg/Media/News/2012/2/19/2012-634652607176045875-604.jpg

این هافبک ، طولانی ترین قرارداد را در میان بازیکنان فعلی رئال مادرید دارد . بالاتر از کاسیاس ، راموس ، کوئنت رائو ، شاهین و واران که قراردادشان تا 2017 است . دستمزدش هم در حدود یک میلیون یورو افزایش پیدا کرده و به سالی سه میلیون یورو رسیده است .
پس از پرداخت 25 میلیون یورو برای دی ماریا در سال گذشته ، این بازیکن رضایت داد که دستمزدش زیاد بالا نباشد (در حدود سالی دو میلیون یورو)  که در صورتی که بتواند رضایت رئال را جلب کند ، این رقم افزایش یابد .
بازیکن آرژانتینی ، پس از سال اولش انتظار داشت که به قولها عمل شود و گفت :" بی تاب تمدید قرارداد هستم " الین را سال گذشته در اردوی تیم ملی آرژانتین گفت .
اما مذاکرات با بازیکن و وکلایش شامل خورخه مندس ، نزدیک به یک سال به طول انجامید . هر چند که پس از چندین جلسه در ماه گذشته ، توافقات حاصل شد هر چند که رئال مادرید این اتفاق را علنی نکرد .
دی ماریا فصل فوق العاده ای نداشت . دو مصدومیت بد را تجربه کرد و نزدیک به سه ماه از میادین دور بود . اما مورینیو به این بازیکن آرژانتینی اعتماد دارد و او را بخشی کلیدی در تیمش می داند .
بدین ترتیب رئال مادرید ، راضی به تمدید قرارداد بازیکن شد تا حسن نیتش را به این بازیکن نشان دهد تا مسئله مالی ، تاثیری روی این بازیکن فیکس ترکیب مورینیو نداشته باشد .
با تمدید قرارداد  دی ماریا ، رئال مادرید به پروسه حفظ ستارگانش ادامه می دهد . در حال حاضر فقط گرانرو و لاس هستند که قراردادشان فصل بعد تمام می شود . بقیه مدت بیشتری قرارداد دارند . رئال با این که به دنبال خرید ستارگان است اما از حفظ بازیکنان مهم ترکیبش غافل نمی شود .
طبقه بندی: رئال مادرید، 
ارسال توسط مهدی ایمانی
Archives
Poll
شما طرفدار کدام یک از تیم های زیر میباشید ؟Daily links