تبلیغات
لالیگا LFP - رئال مادرید 4-2 ختافه / سخت ترین برد ممکن


امروز :
لالیگا LFP
original love

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 20 شهریور 1390

مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید در یک بازی بسیار سخت توانست که اولین بازی خانگی لالیگایی خود را با برد پشت سر بگذارد .در حالی که به نظر نمی رسید که ختافه در حدی باشد که بتواند رئال مادرید را از دست دهد ، اما اشتباهات متعدد بازیکنان رئال در مقابل خط دروازه آبی پوشان و موقعیت های زیادی که از دست دادند و یک خط دفاعی نا آماده که به نظر می رسید تحت تاثیر حواشی روزهای اخیر باشد ، باعث شد که این بازی خیلی سخت تر از حد انتظارات باشد .
رئال مادرید بازی را تهاجمی شروع کرد و با وجود فشرده بازی کردن ختافه ، روی یک حرکت ترکیبی خوب با محوریت اوزیل ، توانست که با یک گل زود هنگام خود را پیش بیاندازد . اما پس از آن اشتباهات مهاجمان تیم در زدن ضربات آخر ، از رونالدو گرفته تا بنزما ، اوزیل و حتی کوئنت رائو باعث شد که موقعیت ها یکی پس از دیگری بسوزد . از طرفی دیگر خط دفاع رئال مادرید بسیار متزلزل نشان می داد . در یک صحنه ، مارسلو نزدیک بود که یک گل به خودی زیبا بزند که شانس آورد توپش به تیرک دروازه خورد و پس از چندین اشتباه در دفع بازیکنان ختافه ، بالاخره میکو روی آفساید گیری اشتباه خط دفاع که کوئنت رائو آن را پر کرده بود ، بازی را به تساوی کشاند تا بر خلاف عدالت فوتبال ، دو تیم با نتیجه 1-1 مساوی به رختکن بروند .
نیمه دوم در حالی آغاز شد که رئال مادرید تحت تاثیر نتیجه شگفت انگیز نیمه اول بود . مهاجمان باز هم کم دقت بودند و موقعیت ها یکی پس از دیگری از دست می رفت ، تا این که روی یک اشتباه مسلم داوری که در نوع خود اتفاق نادری در سالهای اخیر برای رئال مادرید به شمار می رفت ، کریستیانو از روی نقطه پنالتی ، تیم را پیش انداخت . دقایقی بعد ، کریستیانو روی یک پاس طلایی ، بنزما را در موقعیتی دروازه خالی قرار داد تا بازیکن فرانسوی ، فاصله را یکی بیشتر کند . اما دیری نگذشت که روی ناهماهنگی های عجیب خط دفاع (که در پیش فصل هم نشان داده بود که نمی توان زیاد به آن اعتماد کرد) میکو توانست مجددا فاصله را کاهش دهد .
ختافه که چیزی برای از دست دادن نداشت ، فقط برای زدن گل تساوی تلاش می کرد و رئال مادرید نیز سعی می کرد از جلو کشیدن آبی پوشان نهایت بهره را ببرد تا این که هیگوائین ، روی یک موقعیت خوب با پاس کاکا ، توانست که اولین گل رسمی فصل خود را به ثمر برساند تا خیال برنابئو راحت شود .

طبقه بندی: رئال مادرید، 
ارسال توسط مهدی ایمانی
Archives
Poll
شما طرفدار کدام یک از تیم های زیر میباشید ؟Daily links